CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEMAT STREFY CHILLOUT I FOCUS ROOM?

Sprawdź najczęstsze pytania naszych klientów. Poznaj lepiej nasze produkty i rozwiej swoje wątpliwości.
Zadzwoń 793 156 245.

Strefa chillout i Focus room

W strefach relaksu proponujemy klientom wyposażenie służące rozrywce: konsole do gier, ścianki wspinaczkowe, miejsca do uprawiania jogi, rzutki, piłkarzyki. Wiemy, jak podnieść zaangażowanie pracowników i zwiększyć efektywność pracy. Dodatkowo oferujemy także meble zapewniające komfort i wypoczynek, jak: pufy, hamaki, podwieszane fotele, leżaki, miękkie sofy i wiele innych.

Focus room to miejsce, które powinno się uwzględnić w aranżacji biura open space. Można tu odbywać spotkania, ale też po prostu popracować w ciszy i prywatności, z dala od codziennego hałasu w środowisku pracy. Tego typu pomieszczenia pozwalają poprawić koncentrację i zwiększyć wydajność. W przeciwieństwie do chillout zone nie są jedynie miejscem wypoczynku, ale też strefą bardzo efektywnej pracy.

Budki telefoniczne do biur

Budki telefoniczne do biur świetnie izolują dźwięki z zewnątrz oraz wewnątrz, dlatego doskonale nadają się do biur, lobby, hal produkcyjnych, wszelkich przestrzeni wspólnych, w tym aranżacji biur open space, centrów handlowych oraz barów i restauracji. Zapewniają wygłuszenie akustyczne, co znacznie zwiększa efektywność pracy. Dzięki nim nikomu nie przeszkadza hałas podczas nieformalnych rozmów czy chwili skupienia.

Większość naszych budek telefonicznych do biura posiada korpus wykonany z tworzyw drzewnych perforowanych, wypełnionych wewnątrz specjalną, trudnozapalną włókniną akustyczną. Zastosowane w nich szkło jest podwójnie laminowane i hartowane. Wszystkie biurowe budki telefoniczne dostępne w naszej ofercie zostały docenione przez ekspertów, posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty z renomowanego laboratorium.

Efektywność i komfort pracy

Koncepcja strefowa zakłada podzielenie biura na konkretne przestrzenie. W przypadku takiej aranżacji wnętrz biurowych każda z przestrzeni nosi miano strefy. Dzięki temu nawet w biurze open space dostępne są np. strefa chillout, strefa jadalni, pracy itp. Pozwala to jasno wytyczyć konkretne miejsca w firmie oraz ich przeznaczenie. Strefy, dzięki zastosowaniu ścianek działowych biurowych lub przegród czy ścianek wygłuszających wpływają na ergonomię pracy. Dodatkowo pozwalają zmniejszyć hałas w środowisku pracy, zapewniają relaks w biurze oraz podnoszą efektywność pracy.

Wiele osób zastanawia się, jakie oświetlenie do pracy przy komputerze jest najbardziej korzystne. Oświetlenie biura nie może być ani zbyt ciepłe, ani zbyt zimne. Dlatego projektując przestrzenie firmowe, aranżując biura open space, a nawet strefy relaksu, kładziemy duży nacisk na dostosowanie oświetlenia biurowego zgodnego z zasadami BHP. Doradzamy, jakie lampy do biura wybrać, jaki typ światła będzie najlepszy, by nie męczył oczu. Stawiamy na kompleksowe aranżacje wnętrz biurowych także w tym zakresie.

Ogrody wertykalne to ciekawy, nowoczesny element dekoracyjny. Wykonuje się je z żywych roślin oraz mchów i porostów. Pionowe ogrody nie wymagają dużej pielęgnacji, polepszają jakość powietrza i zapewniają harmonię we wnętrzach. Ogrody wertykalne mogą mieć różną formę i tworzyć wyjątkowe dzieła sztuki, idealne do każdego biura. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala poprawić koncentrację pracowników i zapewnić relaks w pracy, dzięki czemu świetnie nadają się do strefy chillout.

Zasady współpracy

Wszystkim klientom zapewniamy 5-letnią gwarancję na oferowane przez nas wyposażenie oraz usługi. Oferujemy także serwis – również pogwarancyjny.

Wszystko uzależnione jest od wielkości biura, zaproponowanych rozwiązań oraz dodatkowych udogodnień. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego tworząc social zone lub strefę chillout zawsze dopasowujemy czas realizacji do możliwości wykonania projektu.

Cena usługi uzależniona jest od wielu aspektów. Wszystko zależne jest od wielkości pomieszczenia, zastosowanych rozwiązań typu social zone (np. dodatkowych rozrywek do strefy chillout, wprowadzenia wygłuszenia akustycznego, przegród biurowych, oświetlenia biurowego) oraz wielu innych czynników. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Skontaktuj się z nami - chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

DO GÓRY