PRZESTRZEŃ, W KTÓREJ HAŁAS NIE ISTNIEJE

Podnieś wydajność pracowników oferując im miejsce, gdzie wygodnie, w ciszy i skupieniu stawią czoło wyzwaniom i zbiorą pomysły wraz z całym teamem.

ikona-koncepcja-strefowa

Koncepcja strefowa

Stawiamy na wygodę pracowników. Wiemy, że znacznie swobodniej pracuje się w miejscach zaprojektowanych strefowo. Dzięki koncepcji strefowej biuro można podzielić na przestrzeń do pracy, odpoczynku i relaksu, czy spotkań.

ikona-akustyka

Prawidłowa akustyka

Dbamy o odpowiednią aranżację akustyczną biura. Sprawiamy, że wnętrza są odpowiednio wyciszone, co poprawia jakość pracy. Projektujemy akustykę całego budynku oraz poszczególnych pomieszczeń, np. sal konferencyjnych czy lounge room.

ikona-komfort

Komfortowe miejsce

Montujemy w biurach budki telefoniczne, które stanowią ciche miejsce do pracy. Zapewniają komfort pracownikom i pozwalają swobodnie wykonywać rozmowy telefoniczne. Gwarantują poufność, ciszę oraz dają pełną swobodę do działania.

ikona-satysfakcja

Satysfakcja pracowników

Zadbaj o odpowiednią atmosferę pracy w firmie. Wykonujemy kompleksowe projekty, które sprawiają, że biuro staje się miejscem przyjaznym pracownikom. Proponujemy rozwiązania podnoszące efektywność oraz koncentrację zespołu.

FOCUS ROOM – MIEJSCE KONCENTRACJI PRACOWNIKÓW

Pobudzamy efektywność tworząc specjalne miejsca, w których można odciąć się od biurowego zgiełku.

Większy komfort pracy i przestrzeń do przemyśleń

PRZYJAZNE KOLORY I EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA

Miejsce służące wyciszeniu i skupieniu powinno mieć odpowiednią kolorystykę. Wiemy, jakie kolory do biura wybrać, by wpływały relaksująco i jednocześnie pasowały do brandingu marki. Wdrażamy też roślinność – naturalne kwiaty, ogrody wertykalne, a nawet dywany w formie trawy.

MIEJSCE DO PRACY SAMODZIELNEJ I W MAŁYCH ZESPOŁACH

Wykonujemy wnętrza, w których można zebrać myśli, skupić się na bieżących zadaniach. Focus room to pomieszczenie idealne do samodzielnej pracy oraz spotkań w małych zespołach.

AKUSTYKA, KTÓRA WPŁYWA NA PRODUKTYWNOŚĆ

Odpowiednie warunki potrafią skutecznie zwiększyć pracę zespołu. Wszechobecny hałas, nieprawidłowa akustyka i nadmierny pogłos – temu mówimy stanowcze nie. Stosujemy rozwiązania zapewniające lepszą izolację i akustykę wnętrza.

zielone-sciany-w-biurze
budka-telefoniczna-do-biura

DYSKRETNE BUDKI TELEFONICZNE NAWET DO MAŁEGO BIURA

Zwiększ komfort pracy pracowników stosując budki telefoniczne do biur. To rozwiązanie, które pozwala w ciszy oraz spokoju odbywać nieformalne spotkania. Zapewnij zespołowi dyskretną przestrzeń.

Zrób wszystko, by zwiększyć efektywność działań teamu. Nic tak nie wpływa na produktywność niż komfortowe warunki do pracy. Postaw budkę telefoniczną w swoim biurze. To rozwiązanie, które sprawdza się, gdy trzeba wykonać telefon lub odbyć szybki meeting. Można w nich także zrelaksować się oraz wyciszyć.

Budki telefoniczne mają bardzo dobrą wentylację. Nie trzeba montować w nich dodatkowej klimatyzacji. Mają wbudowane wentylatory, które pracują na tyle cicho, że nie przeszkadzają w pracy ani prowadzeniu rozmów. Niewielkie wymiary budki powodują, że doskonale nadaje się ona do każdego, nawet bardzo małego biura.

ZADBAJ O SKUPIENIE PRACOWNIKÓW – POSTAW NA FOCUS ROOM

Budki telefoniczne do biura oraz pomieszczenia typu focus room to idealne miejsca do pracy w skupieniu i ciszy. Zobacz nasze realizacje.

Podniesiemy komfort pracy Twojego zespołu

Zaprojektujemy wygodne i przyjazne pracownikom biura. Zamontujemy ciche budki telefoniczne i kompleksowo wyposażymy focus room.

DO GÓRY