ZAJMIEMY SIĘ CAŁOŚCIĄ REALIZACJI – OD PROJEKTU PO WYKONANIE STREFY CHILLOUT

Zapewnij zespołowi miejsce do relaksu, zebrania myśli i odbywania nieformalnych spotkań. Zaprojektujemy i wykonamy strefę chillout, która pobudzi kreatywność i efektywność pracowników.

ikona-aktywnosc

Aktywność i rozrywka

Strefa relaksu to także miejsce na rozrywkę. Zapewnij swoim pracownikom integrującą aktywność w formie piłkarzyków, rzutek oraz konsol do gier. Umieścimy w chillout zone nawet ściankę wspinaczkową i przestrzeń dla wielbicieli jogi.

ikona-oswietlenie

Odpowiednie oświetlenie

Dobrze dobrane oświetlenie wpływa doskonale na samopoczucie. Dobierzemy światło, które wpłynie na odprężenie oraz pobudzenie kreatywności zespołu.

ikona-zielone-sciany

Zielone ściany

Wiemy, jak ważna jest roślinność w biurze – zielony kolor relaksuje i pomaga szybciej się zregenerować. Zaprojektujemy wyjątkowe ogrody wertykalne lub wyłożymy podłogę zieloną trawą.

ikona-wyposazenie

Komfortowe wyposażenie

Dbamy o każdy szczegół strefy relaksu, dlatego stawiamy na kompleksową realizację. Zaprojektujemy przestrzeń pełną kolorowych i miękkich puf, wygodnych sof, a nawet huśtawek, komfortowych hamaków czy podwieszanych foteli.

SMART WORKING – PRACA NIE TYLKO PRZY BIURKU

Zapobiegaj monotonii i zapewnij pracownikom swobodę wyboru miejsca do pracy w biurze. Postaw na strefę chillout, w której pracownicy naładują akumulatory.

Zmotywuj swój zespół – postaw na przestrzeń do odpoczynku

ZADBAMY O KAŻDY SZCZEGÓŁ STREFY

Stawiamy na kompleksową realizację chillout zone. Dbamy o pełne wyposażenie pomieszczeń, wystrój ścian, wysokiej jakości meble, a nawet rośliny i atrakcje integrujące pracowników i pomagające zniwelować stres.

NIECH TWOJE BIURO STANIE SIĘ ZIELONE

Zieleń uspokaja i relaksuje, a do tego wspomaga skupienie. W projektowanych przez nas strefach chillout wprowadzamy rośliny, ogrody wertykalne, a nawet zielone podłogi.

WYCISZENIE STREFY NA WAGĘ ZŁOTA

Relaksowi i efektywnej pracy bez wątpienia służy cisza. Dlatego dbamy o kwestie akustyczne stref relaksu. Wyliczamy i projektujemy akustykę konkretnych pomieszczeń oraz całego biura. Wszystko po to, by wspomóc odprężenie pracowników.

strefa-skupienia-w-duzym-biurze
realizacja-focus-room-w-krakowie

POSTAW NA EMPLOYER BRANDING I ZBUDUJ SOBIE MARKĘ ATRAKCYJNEGO PRACODAWCY

Każda firma dbająca o dobro swojego pracownika wie, jak ważna jest satysfakcja teamu. Przywiązując dużą wagę do employer brandingu marki postaw na strefy chillout. Dzięki nim wesprzesz efektywność ludzi, zintegrujesz ich ze sobą i zapewnisz komfortowe miejsce pracy, a zadowolenie pracowników z pracy w firmie rozejdzie się pocztą pantoflową błyskawicznie.

W jaki sposób pobudzić produktywność pracownika? Dbając o jego potrzeby. Dlatego w Consido pomagamy pracodawcom w organizacji miejsc służących do relaksu. Proponujemy rozwiązania i aranżacje dopasowane do charakteru firmy oraz dotychczasowego wyglądu biura. Zajmujemy się również aranżacją biur od podstaw – chcesz odświeżyć swoje biuro lub zaaranżować je całkowicie od nowa? Zgłoś się do nas. Dobierzemy odpowiednią kolorystykę, zajmiemy się przyjaznym, zgodnym z BHP oświetleniem, a także zadbamy o perfekcyjną akustykę wszystkich pomieszczeń.

Wiedząc, co wpływa na poziom satysfakcji pracowników, kompleksowo projektujemy ciekawe, nowoczesne strefy relaksu pozwalające oderwać się na chwilę od obowiązków i zebrać myśli. W zorganizowanych przez nas chillout zone pracownicy mogą w przerwie od pracy zrelaksować się wspólnie grając na konsolach, ćwicząc jogę na trawie czy leżakując na hamakach lub podwieszanych fotelach.

ZREALIZUJEMY NAWET NAJBARDZIEJ SZALONE PROJEKTY STREFY CHILLOUT

Zainspiruj się naszymi realizacjami. Zadbaj o employer branding stawiając na miejsce, w którym pracownicy się zrelaksują.

Stworzymy miejsce, w którym zespół rozwinie skrzydła

Zmienimy nudną przestrzeń biurową w komfortowy chillout room, który pobudzi kreatywność i produktywność pracowników.

DO GÓRY